Bir güzellik merkezine sahipseniz veya açmayı düşünüyorsanız web sitemiz çok doğru bir adres. Çünkü Ankara epilasyon kursu lokasyonundaprofesyonel bir kadro ile MEB onaylı eğitimler veriyoruz. Kurs katılım koşullarını incelemek isterseniz linki tıklayabilirsiniz. Fakat dilerseniz genel hatlarıyla bazı bilgilendirmeleri şimdi yapalım. Örgün eğitim kapsamında sağladığımız kurslarımız %70uygulama ve %30teorik eğitim şeklinde gerçekleşmektedir. Elbette kursiyerlerimizineğitim sonrasında yapılacak yazılı sınavdan başarıyla geçmesi şarttır. Sonrasında Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı kurs belgenizle birlikteeğitiminizi tamamlamış oluyorsunuz. Tabi Ozon Akademi olarak güzellik ve estetik alanındadaha birçok farklı eğitim programı düzenliyoruz. İsterseniz öncelikle konumuz ile alakalı diğer detaylarıkısaca gözden geçirelim. Sonrasında diğer kurslarımız hakkında genel bir bilgilendirme yapalım.

Lazer Epilasyon Kursu

Tabi takdir edeceğiniz gibi lazer epilasyon kursu gerek uygulama gerekse teorik eğitim sürecinde ihtiyaç duyulan cihazlar eşliğinde tamamlanıyor. Dolayısıyla uygulamada cihazların işleyiş şekilleri ve etkin kullanımı öncelikli eğitim programı olarak verilmektedir. Ayrıca konumuzla ilgili kısa bir bilgilendirme daha yapalım. Farklı paket programlarımız bulunduğundan aynı kategoride olmasına rağmen kurs fiyatları değişkenlik gösterebiliyor. Bu nedenle tercih edeceğiniz programa göre bir fiyat belirleneceğini lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra birbiriyle bağlantılı diğer kurslarımız hakkında günün her saatinde merkezimize ulaşabilirsiniz. Ancak genel olarak web sitemizin ana sayfasında bulunan tüm kurslardan yararlanabileceğinizi rahatlıkla ifade edebiliriz. Üstelik kurs bitirme belgeniz bu alandaki en önemlireferansınız olacağı için konseptinizde kariyer oluşturmanızın önü bir bakıma açılmış olacaktır.

Cilt Bakımı Kursu

İzninizle bu noktada birbiriyle bağlantılı diğer kurslarımız hakkında sizleri kısaca aydınlatmış olalım. Ozon Akademi olarak başta cilt bakım kursu olmak üzere birçok kurs programı düzenliyoruz. Sözgelimi ileri düzeyde el ayak bakımı eğitimi, refleksoloji eğitimi, kalıcı makyaj kursu bunlara örnek olarak gösterilebilir. Ayrıca manikür kursu ve bölgesel incelme eğitimi tarzında programlarımızdabulunmaktadır.Saymış olduğumuz kayıtlarımızın devam ettiğini vurgulamakta yarar görüyoruz. Fakat sınıflarımızın doluluk oranı sürekli artış gösterdiğindenikinci döneme kalmamak için acele etmenizde yarar bulunuyor.Ankara epilasyon kursu kayıtları ile ilgili sormak istedikleriniz ve kapsamlı bilgilendirme için iletişim linkimizden yararlanabilirsiniz. Merkezimize ulaştığınızda yetkililerimiz sizleri çok daha detaylı bir şekilde bilgilendirecektir. Şimdiden başarılar diliyoruz görüşmek üzere, esen kalınız.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?