Ankara ilimizde yaşıyorsanız ve bir güzellik sertifikası alarak kariyer edinmek istiyorsanız web sitemiz doğru adresiniz. Çünkü Ankara güzellik kursu lokasyonunda Milli Eğitim Bakanlığı onaylı sertifika veriyoruz. Üstelik örgün eğitim kuruluşu olmamız nedeniyle yüz yüze gerçekleştireceğimiz eğitimlerimizin sonunda artık sizlerde bir işletmeci olabilirsiniz.Tabi kurslarımız ve eğitimlerimizden yararlanmak için bazı başvuru şartları olduğunu hemen belirtelim. Örneğin kursiyer adayının 19 yaşından gün almış olması gerekiyor.Ayrıca kursiyer adaylarının en az ilkokul mezunu olma şartı bulunuyor. İsterseniz sizleri daha fazla bekletmeyelim vekurslarımız hakkında genel anlamda bir bilgilendirme yapalım.

Ankara Güzellik Kursu Fiyatları

İzninizle konumuza devam etmeden önce merkezimize ulaşan soruların başında yer alan Ankara güzellik kursu fiyatları ile ilgili önemli bir bilgi paylaşalım. Aynı kategorideki kursun birkaç farklı net bir fiyattan bir rakamdan söz etmek maalesef mümkün olamamaktadır. Sözgelimi paket program çerçevesinde tam eğitim almak istiyorsanız farklı bir fiyat oluşacaktır. Bunun dışında süresi azaltılmış ve hızlandırılmış kurslara katılmak istiyorsanız bu kez daha farklı bir fiyat söz konusu olabilmektedir. Bu bağlamda gerçekleştireceğimiz görüşme sonrasında fiyatları netleşeceğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Elbette bu görüşmeyi ister telefon boyutuyla ister merkezimize gelerek gerçekleştirebilir ve güncel fiyatlarımızı yetkililerimizden öğrenebilirsiniz. Hiç kuşkusuz merkezimiz tarafından sağlanan MEB onaylı kurslarsadece güzellik eğitimi ile sınırlı kalmıyor. Bağlantılı şekilde daha pek çok ayrıcalıklı kursu merkezimizde uzman eğitmenlerimizden almanız mümkündür

MEB Onaylı Güzellik Kursu Sertifikası 

Bu noktada önemli bir ayrıntıyı daha paylaşmış olalım MEB onaylı sertifika veren kuruluşumuz yüz yüze eğitimleri sonucunda başarılı kursiyerlerine birer meslek kazandırmış oluyor. Tabi eğitim sonunda yazılı sınavını başarıyla geçilmesi şarttır. Ayrıca kuruluşumuzdan güzellik uzmanlığı eğitimi dışında cilt bakımı ileri düzeyde el ve ayak bakım eğitimleri de alabileceğinizi lütfen unutmayınız. Bunun yanı sıra epilasyon, kalıcı makyaj uygulamaları, manikür ve pedikür uygulamaları dışında birçok kursumuzun kayıtlarının devam ettiğini belirtmiş olalım. Lütfen Ankara güzellik kursu ayrıntıları ve en güncel fiyatlarile ilgili olarak günün her saatinde iletişim seçeneklerimiz üzerinden merkezimize ulaşınız. Yetkililerimiz sizleri çok daha kapsamlı şekilde aydınlatacaktır.Kuruluşumuzu tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz ve başarılar diliyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?