Estetik ve güzellik alanında kariyer edinmek mi istiyorsunuz. Bu durumda web sitemiz en doğru adresiniz. Çünkü Ankara kalıcı makyaj kursu lokasyonunda Milli Eğitim Bakanlığı'ndan onaylı sertifika veriyoruz. Tek yapmanız gereken sitemiz ile bağlantı kurarak kursumuz hakkında bilgi almak olacaktır. Ayrıca kursun örgün olduğunu ve yüz yüze uygulamalı eğitim şeklinde verildiğini hemen hatırlatalım. Uzman eğitmenlerimiz gözetiminde kurs sonunda gerçekleşen sınavı başarıyla tamamlamanız sertifikanıza kavuşmanıza yeterlioluyor. Elbette alacağınız bu sertifika son derece değerli ve çalışma yaşamınızda birçok alanda olumlu etkiler yapacaktır.Sözgelimisertifikayı almaya hak kazandıktan sonra kendinize ait bir iş yeri açmak için ilk aşamayı tamamlamış olabilirsiniz.

Profesyonel Makyaj Kursu

İzin verirseniz merkezimize ulaşan soruların başında yer alan makyaj kursları fiyatları ile ilgili küçük bir hatırlatmada bulunalım. Hızlandırılmış veya kurs süresi uzatılmış farklı paket programlar bulunduğu için takdir edersiniz ki fiyatlarda değişkenlik gösteriyor. Ancak en uygun fiyatların ve en kapasiteli eğitimin Ozon Akademi bünyesinde verildiğini düşünüyoruz. Çünkü gerek alanında yetkili, gerekse deneyimli eğitmenlerimiz bu anlamda beklentilerinizin çok ötesinde değerli bir katkı sağlamaktadır. Ayrıca eğitim kapsamında yüzde yetmiş %70 uygulama ve %30 teorik eğitim sağlandığını lütfen unutmayınız. Dolayısıyla önceliğimizi uygulama pratiğinizin geliştirilmesi olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Kurs süresince, eyeliner, dipliner, kaş şekillendirme, dudak renklendirme ve birçok konuda eğitimlerimiz başarınıza büyük katkı sağlıyor.

Güzellik Kursu Kayıtları

Tabioz10x Akademi olarak daha pek çok farklı anlamda kurs sağlayıcısı konumundayız. Bunların arasında güzellik kursu, manikür ve pedikür kursu tarzında kapsamlı eğitimlerde bulunmaktadır. Bunun yanı sıra refleksoloji eğitimi, vücut bakım eğitimi ve epilasyon eğitimiiçin merkezimizden yararlanabilirsiniz. İzninizle bir önemli hatırlatma daha yapalım. Örgün eğitim çerçevesinde sınıflarımız takdir edeceğiniz gibi belirli bir kapasitede bulunuyor. Dolayısıyla eğitimlerimize katılmak ve kurs bitirme belgesi almak için lütfen acele ediniz. Elbette kısa bir süre için kurs kayıtlarımız devam ettiğinden hemen katılmanız yararınıza olacaktır. Merkezimize günün her saatinde açık bulundurduğumuz telefonlarımızdan ulaşabilir ve kapsamlı bilgi talep edebilirsiniz. Yetkililerimiz bilmek istediğiniz her konuda sizleri aydınlatacaktır MEB onaylı kurs merkezimizi tercih ettiğiniz için şimdiden teşekkür ediyoruz. Oz10x akademi olarak mesleki yaşamınızda başarılar diliyoruz. 

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?