Güzellik ve estetik alanında yeni iş fırsatları arıyorsanız, Ankara MEB onaylı güzellik uzmanlığı eğitimlerinden yararlanabilirsiniz. Ozon X Akademi tarafından MEB onaylı ve sertifikalı şekilde verilen güzellik uzmanlığı eğitim sayesinde, güzellik sektöründe çalışabilir veya kendinize yeni bir iş yeri açabilirsiniz.

Güzellik uzmanlığı sektöründe ihtiyaç duyulan sertifikalı ve nitelikli eleman ihtiyacını karşılamak amacıyla açılan güzellik uzmanlığı eğitimi sayesinde insanların ihtiyaç duydukları hizmetlere güvenilir ve sağlıklı bir şekilde ulaşması sağlanmaktadır.

MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Güzellik Uzmanlığı Eğitimine Kimler Katılabilir?

Ankara güzellik uzmanlığı kursuna katılmak için öncelikle 19 yaşından gün almış olmak gerekmektedir. İlkokul ve/veya ilköğretim düzeyinde mezun olmuş kişiler, eğitime katılabilmektedir.

Güzellik uzmanlığı eğitimi, kariyer planlarını güzellik sektöründe yapan; bu sektördeki iş yerlerinde çalışmak isteyen veya güzellik salonu açmak isteyenlerin bu eğitimlere katılması gerekmektedir.

Ankara MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı Eğitimi

Güzellik uzmanlığı eğitimi, oldukça kapsamlı bir kurs olup Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı ve sertifikalıdır. Kurs tamamlandığında kursiyerler yazılı ve uygulamalı sınavlara girmektedir. Bu sınavlarda başarılı olunduğu taktirde MEB onaylı ''Kurs Bitirme Belgesi'' alınmaktadır.

Eğitim kapsamında kursiyerlere iş organizasyonu, iş sağlığı ve güvenliği, kalite yönetim sistemi, çevre koruma, ön hazırlık çalışmaları, cilt bakımı, epilasyon/depilasyon ve makyaj gibi konular öğretilmektedir. Güzellik Uzmanlığı Eğitimi sayfasından detaylara göz atabilirsiniz.

Ankara MEB Onaylı Güzellik Uzmanlığı hakkında detaylı bilgi ve fiyat almak için İletişim sayfasındaki bilgilerden OzonX Akademi'ye ulaşabilirsiniz.

Bizimle Nasıl İletişime Geçebilirsiniz?

Telefonla

0(532) 286 89 63 numaralı telefonu arayarak almak istediğiniz eğitim, ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz

Hemen Arayın: 0(532) 286 89 63

E-Postayla

info@ozonxakademi.com adresine mail yazarak eğitim, ürünler ve kampanyalar hakkında bilgi talep edebilirsiniz.. 

Hemen Mail Gönder

Talep Formu ile

Aşağıda yer alan Sizi Arayalım butonuna tıklayarak mesajınızı iletebilirsiniz. Bilgileriniz ulaşır ulaşmaz size geri dönüş yapılacaktır.

Sizi Arayalım

WeCreativez WhatsApp Support
Merhabalar, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?